Неділя, 21.10.2018, 06:27
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Лабораторія хімії, біології, основ здоров'я

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 113
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Січень » 23 » Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії!
10:13
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії!

 І місце

1. Запорожець Олександр Станіславович, учень 8 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради;

2. Миронюк Єва Ігорівна, учениця 9 класу Черкаської спеціалізованої школи ІІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради;

3. Гончаренко Валерія Олександрівна, учениця 10 класу Черкаської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів №32 Черкаської міської ради;

4. Фещенко Богдан Станіславович, учень 11 класу Черкаської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 19 Черкаської міської ради

ІІ місце

1. Куліш Олег В’ячеславович, учень 8 класу Черкаської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 19 Черкаської міської ради;

2. Лут Назар Леонідович, учень 9 класу Черкаської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 26 Черкаської міської ради;

3. Чайка Вікторія Іванівна, учениця 11 класу Черкаської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів №32 Черкаської міської ради;

4. Аріткулова Юлія Равілівна, учениця 11 касу Черкаського колегіуму «Берегиня» Черкаської міської ради

ІІІ місце

1. Вітренко Андрій В’ячеславович, учень 8 класу Черкаської гімназії №31 Черкаської міської ради;

2. Ляпунова Ксенія Русланівна, учениця 8 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради;

3. Іноземець Анна Олегівна, учениця 9 класу Черкаської спеціалізованої школи ІІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради;

4. Вороніна Аліна Ігорівна, учениця 9 класу Першої міської гімназії Черкаської міської ради;

5. Панкратова Альона Олександрівна, учениця 10 класу Черкаської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 4 Черкаської міської ради;

6. Гнатенко Дарина Сергіївна, учениця 10 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради;

7. Мигаль Софія Олександрівна учениця 10 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради;

8. Гриценко Богдан Юрійович,учень 10 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради;

9. Аксьонова Мирослава Василівна, учениця 11 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради;

10. Бассараб Злата Ігорівна, учениця 11 класу Черкаської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 19 Черкаської міської ради 

 

Переглядів: 95 | Додав: AlexSHOP | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]